O Klubie

Klub Mam Ekspertek to miejsce spotkań mam blogerek i animatorek kultury, szukających ciekawych pomysłów na rozwój oraz wychowanie dzieci. Inicjatorem jego powstania jest portal Zabawkowicz.pl, zabierający na spotkania najnowsze zabawki i akcesoria dla dzieci. Klubowiczki biorą pod lupę wybrane produkty, a następnie dzielą się spostrzeżeniami na swoich blogach.

Dzięki wspólnym spotkaniom i rozmowom, a przede wszystkim fantastycznym recenzjom produktów, inne mamy otrzymują cenne informacje, gotowe rozwiązania oraz wartościowe wskazówki. Czy zabawka, na którą chcemy wydać pieniądze, jest tego warta? Jakie akcesoria są w pełni bezpieczne dla malucha? Które z nich są niepotrzebnymi gadżetami, a które naprawdę ułatwią nam życie?

Na rynku jest coraz więcej produktów stworzonych z myślą o dzieciach. Klub Mam Ekspertek tworzą mamy, które potrafią rozpoznać wartościowe zabawki i akcesoria, patrząc przyszłościowo na możliwości rozwojowe dziecka. Zorientowanie się w branży dziecięcej wymaga wiele czasu – a tego świeżo upieczonej mamie często brakuje… Mamy-Ekspertki pragną podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wrażeniami z testów.

Aktualności

Zobacz jak było