Narodziny dziecka wywracają świat do góry nogami. Zaś, gdy na świat przychodzą bliźnięta...

Nazywam się Agnieszka, z wykształcenia jestem pedagogiem, nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego. Od ponad 10 lat spełniam się  w roli nauczyciela przedszkola, od ponad 6 jestem też mamą. Odkąd pamiętam należę do osób, które nie znoszą bezczynności i siedzenia z założonymi rękami. W mojej głowie co rusz pojawiają się nowe pomysły na uatrakcyjnienie mijających chwil. Co tu dużo pisać - niespokojna, artystyczna dusza ze mnie.

W moich dzieciach - Martynie i Tomaszu - staram się rozbudzać kreatywność, by w sposób twórczy, pełen radości mogli poznawać otaczający świat.

 Kreatywnik.bloog.pl powstał z potrzeby chwili:

- po pierwsze - by dać upust moim kreatywnym zapędom, które jak się okazało (ku wielkiej radości), podzielają również moje szkraby,

 - po drugie - by uporządkować galimatias związany z pojawieniem się dzieciaków, jednocześnie tworząc kronikę naszych bardziej lub mniej twórczych poczynań,

- po trzecie, by podzielić się naszymi pomysłami z innymi, a także...

- po czwarte - by udowodnić sobie (przede wszystkim) i innym, że kreatywność stanowić może element terapii przynoszący zadziwiające rezultaty, czego doskonałym przykładem jest mój syn, u którego zdiagnozowano MPD.